T3420 SFF (SNST34SF07)
177
i5-7500/16GB/1TB/Quadro P600 2GB/Win10Pro/Black
ติดต่อสอบถามได้ที่
LINE : @siamitcool
| WorkStation Dell T3420 SFF (SNST34SF07) | |
| CPU | Intel® Core™ i5-7500 (Quad Core, 6MB Cache, 3.4GHz, Turbo upto 3.80GHz) |
| Memory | 16GB (1X16GB) 2400MHz DDR4 UDIMM Non-ECC |
| Hard Disk | 1TB 3.5inch SATA (7,200 Rpm) Hard Drive |
| Graphic Card | Nvidia Quadro P600, 2GB, 4 mDP, LP |
| Optical Drive | DVD-/+RW 8x |
| Keyboard/Mouse | USB Keyboard + USB Optical Mouse |
| Port | 2xDisplay Port, 1xHDMI, 1xSerial |
| Network | 10/100/1000 |
| Power Supply | 180W 85% efficient PSU (80PLUS Bronze Certified) |