Monitor Samsung QLED Gaming Curved LC49HG90DMEXXT
49"/32:9/3840x1080/3000:1/350cd/m²/1ms/DP, Mini DP, HDMI*2
ติดต่อสอบถามได้ที่
LINE : @siamitcool
| Display Size | 40" |
| Display Type | QLED Gaming |
| Aspect Ratio | 32:9 |
| Brightness | 350cd/m2 |
| Input Terminal | Display Port, Mini-Display Port, HDMI*2, Audio In, Headphone, USB Hub |
| Recommended Resolution | 3840 x 1080 |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ), 2400:1 (Min) |
| Color Support | 16.7 M |
| Response Time | 1 (MPRT) ms |
| Power source - AC/DC adapter | AC 100 ~ 240 V |