Monitor Dell UltraSharp U2415 (SNSU2415)
256
24.1" 2K monitor
ติดต่อสอบถามได้ที่
LINE : @siamitcool
| Display Size | 24.1 inch |
| Display Type | In-plane switching LED |
| Aspect Ratio | Widescreen (16:10) |
| Brightness | 300 cd/m2 |
| Recommended Resolution | 1920 x 1200 at 60Hz |
| Contrast Ratio | 1000:1 (typical) ,2 Million:1 (Max) (Dynamic Contrast Ratio) |
| Color Support | 16.78 Million colors |
| Response Time | 8 ms |
| Power source - AC/DC adapter | 23 (typical) / 75W (maximum) |