All in one PC Dell OptiPlex 3050 (SNS35AI001)
i5-7500T/4GB/500GB/Intel HD Graphics630/19.5" HD/Win10 Pro/Black
ติดต่อสอบถามได้ที่
LINE : @siamitcool
| CPU | Intel Core i5-7500T Processor (Quad Core, 6MB Cache, 2.7GHz,Turbo up to 3.3GHz, 35W) |
| Memory | 4GB (1x4GB) 2400MHz DDR4 |
| Hard Disk | 500GB 2.5inch Serial ATA (7200 Rpm) Hard Drive |
| Graphic Card | Intel® HD Graphics 630 |
| Display | 19.5, HD+ (1600x900), Non Touch with Camera |
| TouchScreen | None |
| Optical Drive | 8x DVD+/-RW 9.5mm Optical Disk Drive |
| Keyboard/Mouse | USB Keyboard + Mouse |
| Port | 1 Display port |
| Sound / Audio | Integrated |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Network | Intel Dual Band Wireless AC 3165 (802.11ac) 1x1 |
| Camera | HD Camera |
| Power Supply | External Power Supply Unit: 130W adapter |